itBEZPIECZENSTWO

Wsparcie IT dla Twojej firmy

Pogotowie informatyczne 24/7

Przydarzyła Ci się awaria informatyczna i szukasz jak najszybszego rozwiązania problemu? Pojawiły się problemy ze sprzętem lub komputerem? Skorzystaj z pogotowia informatycznego i powierz nam kompleksowe wsparcie IT Twojej organizacji.

Wsparcie informatyczne i pomoc w przypadku awarii systemu - jak działamy?

Awaria informatyczna w firmie może przydarzyć się każdemu, bez względu na rodzaj czy wielkość firmy. Najważniejszy jest jednak czas reakcji na wydarzenie. Chodzi przecież o bezpieczeństwo danych i sprawne funkcjonowanie Twojej firmy! Uniknij przestojów w organizacji i skorzystaj ze wsparcia technicznego naszych specjalistów IT.

Jako SQD Alliance mamy swoją siedzibę w Pszczynie. Działamy globalnie, dzięki pomocy zdalnej czas reakcji ograniczony jest do minimum. Jesteśmy również mobilni i naszym klientom proponujemy obsługę IT z dojazdem. Oferujemy nie tylko pełną obsługę IT dla firm różnych sektorów, ale również natychmiastowe, jednorazowe wsparcie. W razie wystąpienia awarii systemu, możesz szybko skontaktować się z naszymi ekspertami.

Jakim firmom możemy zaoferować kompleksowe wsparcie IT?

W obszarze rozwiązań informatycznych, możemy zaoferować obsługę IT zarówno małym, jak i dużym firmom z każdej branży z terenu województwa śląskiego, w szczególności znajdujących się na terenie powiatu pszczyńskiego, tyskiego, bielskiego, mikołowskiego, oświęcimskiego, żorskiego czy wodzisławskiego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zdalnie obsługiwać naszych klientów z dalszych regionów kraju.

Wsparcie dla firm w zakresie IT – jak możemy Ci pomóc?

  • Sprzęt komputerowy oraz sprzęt zastępczy na czas naprawy – oferujemy dostawę sprzętu zastępczego wraz z dostępem do inżyniera, który pomoże w konfiguracji czasowego urządzenia. Zapewnimy Ci także wsparcie w wyborze i zakupie sprzętu komputerowego i sieciowego.
  • Stała obsługa IT/inwentaryzacja sprzętu – zapewniamy pełne wsparcie informatyczne, outsourcing usług IT w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości i branży w jakiej działa.
  • Audyt zerowy – wykonujemy audyty zerowe, czyli ocenę i analizę Twojej sieci. Sprawdzimy bezpieczeństwo systemów IT oraz używanego w firmie sprzętu.
  • Doraźne wsparcie IT – masz swój zespół IT, ale potrzebujesz wsparcia informatycznego na czas urlopu lub innej nieobecności swojego specjalisty? Doraźna usługa wsparcia IT jest dla Ciebie!
  • Abonament na usługi IT – usługi informatyczne realizowane są dla Twojej firmy w ramach korzystnego abonamentu.
  • Zabezpieczenie danych  i ciągłość działania systemów informatycznych – dbamy o bezpieczeństwo danych, zapewniając Twojej firmie wsparcie specjalistycznego oprogramowania antywirusowego, chroniącego przed wyciekiem danych, a także wykonujemy skany podatności. W ramach wsparcia regularnie tworzymy kopie zapasowe Twoich danych. Jest to kluczowe dla przywracania systemów po atakach ransomware czy awariach systemowych.
  • Szkolenia IT dla Ciebie i Twoich pracowników – w zależności od potrzeb Twojej organizacji, realizujemy usługi związane z przeszkoleniem zespołu, w tym również w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Uwaga! Pierwsza konsultacja z ekspertem jest całkowicie darmowa!

Korzyści wsparcia IT w razie awarii – dlaczego warto z nami współpracować?

Szybki czas reakcji

Wiemy, jak ważny jest czas w sytuacji awarii sprzętu lub systemów informatycznych. Dlatego nasi eksperci błyskawicznie zareagują na zgłoszenie problemu informatycznego, przeprowadzając z Tobą natychmiastową konsultację.

Zdalne rozwiązywanie problemów oraz dojazd do klienta

Nasi specjaliści posiadają szerokie możliwości z zakresie pomocy zdalnej, dzięki czemu czas reakcji jest ograniczony do minimum. Jednym z wariantów wsparcia jest oczywiście możliwość dojazdu do klienta oraz pomoc na miejscu. Z uwagi na naszą lokalizację jesteśmy dostępni dla naszych klientów bez ograniczeń.

Kompleksowa obsługa IT

Nasz dział IT wspiera klientów w codziennym użytkowaniu narzędzi oraz doborze najlepszych rozwiązań ochrony danych. Oferujemy pomoc we wdrażaniu oprogramowania systemu zarządzania bezpieczeństwem IT oraz pomoc techniczną w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasze wsparcie IT obejmuje również działania serwisowe i gwarancyjne, dzięki czemu wszelkie formalności po stronie klienta są ograniczone do minimum.

Wykwalifikowani specjaliści IT

Nasz zespół tworzą doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści, mogący zapewnić Ci profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę informatyczną. Dostęp do najnowszych technologii informatycznych oraz doświadczonych specjalistów sprawia, że możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Tworząc od 18 lat obszerną bazę wiedzy, wraz z nawiązaniem współpracy oferujemy również możliwość korzystania z opracowanych przez nas rozwiązań, standardów i dobrych praktyk.

Konkurencyjne ceny sprzętu i oprogramowania

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy rozbudowaną sieć dostawców, którzy są w stanie zapewnić każdy rodzaj sprzętu i oprogramowania. Ze względu na długotrwałą współpracę z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówienia.

Doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań

Dbamy o to, by nasi klienci nie ponosili niepotrzebnych kosztów, a rozwiązania w obszarze IT były dopasowane do potrzeb i wyzwań organizacji, dlatego dobieramy optymalne działania i systemy indywidualnie dla każdej z firm.

Kim jesteśmy?

SQD Alliance (do 2020 roku jako Team Prevent Poland) istnieje na polskim rynku od 2006 roku. Dostarczamy naszym klientom usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa i zdrowia w pracy, środowiska, systemów zarządzania i jakości oraz rozwiązań informatycznych, w tym w zakresie bezpieczeństwa systemów IT.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pszczynie, dlatego od lat wspieramy klientów w szczególności zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Obsługujemy ponad 2000 klientów z wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowlanej, energetycznej oraz usługowej, a także korporacje i jednostki sektora publicznego.

Łukasz Nowok

Dyrektor IT

Artur Ochodek

Kierownik ds. projektów IT

Karol Panfil

Specjalista ds. IT

Marcin Solarczyk

Specjalista ds. IT

Miłosz Pliżga

Programista

Jan Biniek

Programista

Mateusz Dudek

Programista

Małgorzata Kuliberda

Specjalista ds. administracyjno-handlowych

Zobacz, z kim współpracujemy